Qese me ujë për hidratim për fshikëzën e urinës në natyrë
faqe_banner

Qese me ujë për hidratim për fshikëzën e urinës në natyrë

Qese me ujë për hidratim për fshikëzën e urinës në natyrë

Përshkrim i shkurtër:

Kjo është një pajisje thelbësore për vrapuesit.Hapja e gjerë ju lejon të injektoni shpejt ujë në të egra.Lërini të mos shqetësoheni për burimet ujore kur ushtroheni dhe mos të vraponi kurrë bosh.


 • Artikulli nr:BTC071
 • Materiali:TPU EVA PEVA
 • Kapaciteti:1L.15L, 2L, 2.5L.3L
 • Specifikim:Specifikimet me porosi
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  BD-001-18 1

  BD-001-18 1

  Dizajni ergonomik i rrëshqitësit është i përshtatshëm dhe i shpejtë për t'u hapur dhe mbyllur.

  BD-001-18 1

  Dizajni i shkallës së vëllimit të jashtëm ju lejon të gjurmoni marrjen e ujit dhe vëllimin e mbetur të ujit.

  BD-001-18 1

  Specifikime dhe madhësi të ndryshme mund të personalizohen për të përmbushur nevojat tuaja të ndryshme.

  Ngjitje

  ushtarake

  Çiklizëm

  Piknikët

  Vrapimi

  Shërbimi i personalizuar

  BTC001 (5)Përshtatja e LOGO-s

  BTC001 (5)Personalizimi i paketimit të jashtëm

  BTC001 (5)Shërbimi i vizualizimit të prodhimit

  BTC001 (5)Përshtatja e modelit

  BTC001 (5)E-commerce shërbim me një ndalesë

  Fotot

  BD-001-18 1

  BD-001-18 1

  BD-001-18 1

  BD-001-18 1

  Dizajni i gjerë i hapjes së kopsave me rrëshqitje është bërë nga film miqësor ndaj mjedisit dhe pa erë pa BPA.Specifikimet dhe gjatësia e tubit thithës mund të personalizohen për të përmbushur të gjitha nevojat tuaja në mjedise të ndryshme.Pavarësisht nëse jeni duke bërë ngjitje, çiklizëm, kalim në vend, piknik, një qese uji me cilësi të lartë do të jetë partneri juaj më i mirë për sportet në natyrë.Shkoni në aventurën më emocionuese me qesen e ujit BTC071.


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni