banderolë
banderolë1-2
banderolë2-2
banderolë3-2

produkt

ftohës i butë, qese i papërshkueshëm nga uji, fshikëz hidratimi, shishe sportive dhe mjete peshkimi

Më shumë >>

rreth nesh

di më shumë për SIBO

SIBO ÇANTA DHE PASURI VALIFIKE CO., LTD.JINJIANG, një degë plotësisht e pavarur e SBS Group, e themeluar në vitin 2002. Synimi ynë fillestar ishte të bëheshim një qendër blerjeje me një ndalesë për klientët e zinxhirit SBS.Në fillim të themelimit, ne ofrojmë kryesisht kopsa për çanta, korda për këpucë, veshje dhe produkte të serisë tërheqëse.Me thellimin e klientëve dhe tregut, në vitin 2003 filluam të zhvillojmë dhe prodhojmë vetë produkte sportive dhe argëtimi në natyrë.Të tilla si shishet e ujit dhe seritë e fshikëzës hidratuese.ne kishim linjën tonë të prodhimit automatik të punishtes pa pluhur për shishen e ujit dhe fshikëzën hidratimi për t'u ofruar klientëve më shumë zgjedhje dhe shërbime të larmishme.Produktet SBS Sibo janë shumë të njohura me klientët globalë dhe krijojnë partneritete afatgjata me më shumë se 30 marka të njohura në botë.

Më shumë >>
Mëso më shumë

SIBO prodhuesi kryesor profesional i produkteve të jashtme

Klikoni për manual
logo

aplikacion

Produktet SIBO ju shoqërojnë çdo sport në natyrë

 • Kampingu

  Kampingu

 • Ngjitje

  Ngjitje

 • Çiklizëm

  Çiklizëm

 • Peshkimi

  Peshkimi

 • Fitnes

  Fitnes

 • Hiking

  Hiking

 • Vrapimi

  Vrapimi

Lajme

SIBO Ekipi inovativ dhe i kujdesshëm për mbrojtjen e mjedisit

Lajme

Aktivitetet e Zhvillimit të Cilësisë së Stafit SIBO

Më 27 dhjetor 2020, pas takimit vjetor të rishikimit, SIBO organizoi një aktivitet zhvillimi cilësor për punonjësit e shkëlqyer..

Panairi ISPO i Mynihut 2022

Ka një ndjenjë të madhe përmbushjeje kur merr pjesë në këtë panair ISPO në Mynih, kaq shumë njerëz interesantë këtu këtë herë.Ka kaq shumë pjesëmarrës me kaq shumë mostra që kanë kohët e fundit...
Më shumë >>

nevojë për ecje

Siç do t'ju thotë çdo vrapues me përvojë, nëse nuk pini mjaftueshëm lëngje, nuk do të jeni në gjendje të shkoni shumë larg.Mbajtja e trupit tuaj të hidratuar ju lejon të vraponi më larg dhe më shpejt, dhe e bën më të lehtë për trupin tuaj të rikuperohet nga shëtitjet e gjata.Hidratimi është veçanërisht një...
Më shumë >>