faqe_banner

Qese dofe e papërshkueshme nga uji

 • Çantë dore e re maskuar gri me kapacitet të madh

  Çantë dore e re maskuar gri me kapacitet të madh

  Çantë dore e papërshkueshme nga uji me kapacitet të madh, e bërë nga materiali TPU, e papërshkueshme nga uji dhe rezistente ndaj konsumit, jo e lehtë për t'u dëmtuar.Ekzistojnë tre specifika të 20L, 40L dhe 60L për të përmbushur nevojat tuaja të ndryshme të udhëtimit.Një çantë e papërshkueshme nga uji e përshtatshme për skenarë të ndryshëm si alpinizëm, udhëtime, fitnes, stërvitje etj.

  Numri i artikullit: LXD020

  Kapaciteti: 20L/40L/60L

  Ngjyra: Kamuflazh /Ngjyrë e personalizuar

  Materiali: PVC

  Përdorimi: Udhëtim në natyrë

  Karakteristika: I papërshkueshëm nga uji

 • Çanta e jashtme e papërshkueshme nga uji

  Çanta e jashtme e papërshkueshme nga uji

  Një çantë e papërshkueshme nga uji e përshtatshme për udhëtime në natyrë.Materiali i papërshkueshëm nga uji i PVC është i përshtatshëm për një sërë skenash, të tilla si noti, palestër, tenis ose një udhëtim të shkurtër.Kjo çantë dolli do të jetë ndihmësi juaj i mirë.Një çantë bagazhesh që duhet ta kenë fashionistet që adhurojnë sportet apo udhëtimet.Ka edhe bukuri edhe praktike.

 • Çanta duffel e papërshkueshme nga uji për udhëtime në natyrë

  Çanta duffel e papërshkueshme nga uji për udhëtime në natyrë

  Një çantë udhëtimi shumëfunksionale në natyrë.Material PVC me cilësi të lartë, me kapacitet të madh 65 litra.I përshtatshëm për një sërë skenarësh.Nëse jeni duke udhëtuar jashtë, duke stërvitur në një fushë volejbolli, duke notuar në një pishinë ose duke ushtruar në një palestër.Kjo çantë do të jetë ndihmësi juaj i mirë.

 • Personalizimi i çantave të udhëtimit me kapacitet të madh

  Personalizimi i çantave të udhëtimit me kapacitet të madh

  Shoqëruesi juaj i udhëtimit, elegant dhe i thjeshtë, thjesht largohuni.Material TPU i papërshkueshëm nga uji me cilësi të lartë, rezistent ndaj konsumit dhe i papërshkueshëm nga uji.Hapësira e ruajtjes me kapacitet të madh 55L, pavarësisht nëse jeni duke udhëtuar, palestër ose stërvitje është shumë e përshtatshme.Është i lehtë për t'u bartur dhe i lehtë për t'u përdorur.

 • Trajnim fitnesi për udhëtime me qese Duffel

  Trajnim fitnesi për udhëtime me qese Duffel

  Një qese dofe e papërshkueshme nga uji me material 500D-PVC dhe kapacitet të madh 70L.Mund ta përdorni në udhëtime, palestër, stërvitje, not dhe raste të tjera.Komoditeti i tij dhe rezistenca ndaj ujit do t'ju sjellë surpriza të mëdha.