на Отворена спортска хидрациона вреќа за вода за мочниот меур
page_banner

Отворена спортска хидрациона вреќа за вода за мочниот меур

Отворена спортска хидрациона вреќа за вода за мочниот меур

Краток опис:

Ова е основна опрема за тркачите.Широкиот отвор ви овозможува брзо инјектирање вода во дивината.Нека не се грижите за водните ресурси кога вежбате и никогаш не трчајте празно.


 • Ставка бр:BTC071
 • Материјал:ТПУ ЕВА ПЕВА
 • Капацитет:1L.15L, 2L, 2.5L.3L
 • Спецификација:Прилагодени спецификации
 • Детали за производот

  Ознаки на производи

  БД-001-18 1

  БД-001-18 1

  Ергономскиот дизајн на лизгачот е удобен и брз за отворање и затворање.

  БД-001-18 1

  Дизајнот на надворешната скала за волумен ви овозможува да го следите внесот на вода и преостанатиот волумен на вода.

  БД-001-18 1

  Различни спецификации и големини може да се прилагодат за да ги задоволат вашите различни потреби.

  Качување

  Воена

  Возење велосипед

  Излети

  Трчање

  Прилагодена услуга

  BTC001 (5)Приспособување на ЛОГО

  BTC001 (5)Приспособување на надворешното пакување

  BTC001 (5)Услуга за визуелизација на производството

  BTC001 (5)Приспособување на моделот

  BTC001 (5)Е-трговија едношалтерска услуга

  Слики

  БД-001-18 1

  БД-001-18 1

  БД-001-18 1

  БД-001-18 1

  Дизајнот за отворање на широката лизгачка тока е направен од еколошки и без мирис филм без BPA.Спецификациите и должината на цевката за вшмукување може да се прилагодат за да ги задоволат сите ваши потреби во различни средини.Без разлика дали се качувате, возите велосипед, крос-кантри, пикник, висококвалитетната вреќа за вода ќе биде вашиот најдобар партнер за спортови на отворено.Одете во највозбудливата авантура со вреќата за вода BTC071.


 • Претходно:
 • Следно:

 • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја