банер
банер 1-2
банер2-2
банер 3-2

производ

мек ладилник, водоотпорна торба, хидратен мочен меур, спортско шише и прибор за риболов

Повеќе >>

за нас

дознајте повеќе за SIBO

SIBO ЧЕНИ & ФИТИНГ ЗА КУФЕРИ CO., LTD.JINJIANG, целосно независна подружница на SBS Group, основана во 2002 година. Нашата првична намера беше да станеме едношалтерски центар за купување за клиентите на SBS патент.На почетокот на основањето, ние главно обезбедуваме токи за чанти, жици за чевли, облека и производи од серијата извлекувачи.Со продлабочувањето на клиентите и пазарот, во 2003 година почнавме сами да развиваме и произведуваме производи за спорт и рекреација на отворено.Како што се сериите шишиња со вода и хидрациони мочни меури.имавме сопствена автоматска линија за производство на работилница без прашина за шише со вода и хидратен мочен меур за да им обезбедиме на клиентите повеќе избор и разновидни услуги.Производите на SBS Sibo се многу популарни кај глобалните клиенти и воспоставуваат долгорочни партнерства со повеќе од 30 познати брендови во светот.

Повеќе >>
научи повеќе

SIBO водечки професионален производител на производи за отворено

Кликнете за прирачник
логото

апликација

Производите на SIBO ве придружуваат во секој спорт на отворено

 • Кампување

  Кампување

 • Качување

  Качување

 • Возење велосипед

  Возење велосипед

 • Риболов

  Риболов

 • Фитнес

  Фитнес

 • Пешачење

  Пешачење

 • Трчање

  Трчање

Вести

SIBO Иновативен и се грижи тим за заштита на животната средина

Вести

Активности за развој на квалитетот на персоналот на SIBO

На 27 декември 2020 година, по годишниот состанок за преглед, СИБО организираше квалитетна развојна активност за одличните вработени..

2022 ISPO Минхен саем

Има големо чувство на исполнетост кога присуствувате на овој саем ISPO во Минхен, толку многу интересни луѓе овојпат овде.Има толку многу присутни со толку многу примероци што неодамна ...
Повеќе >>

планинарска потреба

Како што ќе ви каже секој искусен тркач, ако не пиете доволно течности, нема да можете да одите многу далеку.Одржувањето на вашето тело хидрирано ви овозможува да трчате подалеку и побрзо, и му олеснува на вашето тело да се опорави по долгите прошетки.Хидратацијата е особено...
Повеќе >>